ČESKÉ NEZÁVISLÉ DOPRAVNÍ SDRUŽENÍ
WWW.CNDS.CZ

Naším pohledem

Mikulášský trolejbus
(10.12.2007, Jan Maxa)
Ve středu 5.prosince 2007 se v Ústí nad Labem uskutečnila první trolejbusová Mikulášská jízda. Akce, která byla zaměřena na děti a jejich rodiče proběhla díky spolupráci Dopravního podniku města Ústí nad Labem a Českým nezávislým dopravním sdružením. Dopravce poskytnul trolejbus 14Tr číslo 403 a organizační tým složený z členů sdružení, příznivců MHD a pracovníků Ústeckého deníku se ujal zajištění všeho co k takové události pro nejmenší cestující patří. Krátce po 16 hodině vyzdobený trolejbus a Mikuláš s Čertem, Andělem a drobnými dárky a cukrovinkami vyrazil po vybraných tratích Ústecké sítě.
Výsledek předčil všechna očekávání. I přesto, že realizace začala probíhat v šibeničním termínu a během jednoho týdne bylo potřeba zajistit vše pro hladký průběh, dostalo se organizátorům nejen poděkování od zůčastněných rodičů, ale hlavně radosti od samotných dětí.
Letošní Mikulášský trolejbus byl pilotní akcí věnované těm nejmenším a doufejme, že se příští rok bude opět v podobné akci pokračovat.Během krátké přestávky na Skalce projevilo několik dětí zájem o vyfotografování s Mikulášským týmem. V případě, že se na fotografiích poznáte a máte zájem o zaslání fotografie v plném rozlišení napište prosím na redakční e-mail. Fotografie Vám bude bezplatně odeslána.

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
::Úvod ::Redakce ::Kontakt